Miejsce na reklamę

Reklama w tramwajach – oryginalne i skuteczne miejsce na reklamę

Szukasz miejsca na reklamę, które zapewni szerokie grono odbiorców, a jednocześnie nie kosztuje fortuny? Z nami jego znalezienie staje się proste – oferujemy Państwu kompleksowe usługi z zakresu reklamy wewnętrznej w tramwajach. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi oparte o wygospodarowane miejsca pod reklamę, znajdujące się wewnątrz wagonów tramwajowych. Ta forma reklamowa sprawia, że przekaz reklamowy staje się widoczny dla większej ilości potencjalnych klientów.

Reklama wewnętrzna w tramwajach – dlaczego warto?

Przeciętna osoba podróżująca tramwajem spędza w nim ok. 30 minut. Większość z podróżujących korzysta ze środków komunikacji codziennie, dojeżdżając do pracy lub szkoły. Reklama w tramwajach jest więc świetną wewnętrzną powierzchnią reklamową. Naszym zdaniem, jest najtańszym i najskuteczniejszym środkiem reklamowym.

Nasze miejsca pod reklamę usytuowane są na tyłach każdego z siedzisk tramwajowych. Takie ułożenie sprawia, że każda z osób siedzących, ma przed sobą ofertę Państwa firmy przez ponad kilkadziesiąt minut. Czas spędzony w tramwaju pozwala więc na swobodne zapoznanie się treścią przekazu reklamowego. Takie miejsce na reklamę ma wiele plusów – dzięki ilości czasu, jaką spędza w tramwaju potencjalny klient, reklama w tramwajach może zawierać o wiele więcej treści, niż zewnętrzne reklamy billboardowe, które przy pomocy krótkich haseł muszą przyciągnąć uwagę klientów.

Adzone – Mobilne miejsce pod reklamę w 11 miastach Polski!

Nasza usługa jest kompleksowa: oferujemy Państwu nie tylko świetne miejsce na reklamę wewnętrzną, ale także propozycję samego plakatu oraz jego wykonanie. Działamy aż w 11 miastach Polski – nasze reklamy poruszają się już po ulicach Krakowa, Katowic, Wrocławia, Łodzi, Poznania, Częstochowy, Torunia, Gorzowa Wielkopolskiego,Tarnowa, Rzeszowa oraz Nowego Sącza. Reklama w tramwajach jest bardzo specyficznym typem marketingu, ponieważ dzięki mobilności pojazdu dociera ona we wszystkie zakątki miast. Dzięki temu, swoimi zasięgiem przewyższa ona stacjonarne billboardy, które docierają wyłącznie do mieszkańców konkretnych osiedli lub użytkowników pojedynczych tras. Świetna cena, szeroki zasięg, projekt i wykonanie plakatu – to właśnie możemy Państwu zaoferować! Zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy, jak zwiększyć zainteresowanie Państwa ofertą!