Nasze kampanie

1 alior bank

ALIOR BANK

Reklama z hasłem „Pożyczaj najtaniej!”, która powstała na zlecenie Alior Bank miała na celu promocję zupełnie nowego produktu. Dzięki naszemu wsparciu, Alior Bank zanotował wzrost zainteresowania swoimi usługami.

2 apartamenty rękawka

APARTAMENTY RĘKAWKA

Za pomocą reklamy na siedziskach tramwajowych, firma deweloperska informowała mieszkańców Krakowa i okolic o nowej inwestycji. Ta niewielka w kosztach kampania reklamowa uruchomiła lawinę zapytań dotyczących nowo powstałych nieruchomości.

3 archicom

ARCHICOM

Początkowo firma Archicom próbowała swoich sił w reklamie radiowej, jednak dużo większy zwrot z inwestycji w reklamę uzyskała po stworzeniu kampanii reklamowej dotyczącej sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym, wspólnie z ADZONE.

4 AUTOSZEFA

AUTO SZEFA

Czy reklama na siedziskach tramwajowych może być bardziej efektywna niż ta w internecie? Okazuje się, że tak! Prywatny zleceniodawca postanowił w nietypowy sposób ogłosić sprzedaż swojego samochodu, wskutek czego – praktycznie natychmiast sprzedał swoje auto.

5 caskada

CASKADA

Caskada to ośrodek sportu i rekreacji, który poprzez reklamę w tramwajach postanowił poinformować o swoim istnieniu potencjalnych klientów. Tuż po kampanii, ośrodek zanotował wzmożoną aktywność odwiedzających, a na pytanie skąd wiedzą o jego istnieniu, ci odpowiadali: z tramwaju!

6 cosinus

COSINUS

Reklamy ADZONE dla Cosinusa to już tradycja – co roku wspomagamy rekrutację szkoły policealnej, tworząc ciekawe, nieszablonowe i przyciągające nowych uczniów reklamy.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

DECATHLON

Sklepy Decathlon regularnie korzystają z reklam umieszczanych na siedziskach tramwajowych. Zainteresowanie promowanymi produktami jest tak duże, że firma praktycznie zrezygnowała z innego rodzaju promocji.

8 dermed

DERMED

Reklama dla firmy Dermed miała na celu pozyskanie nowej grupy docelowej. Produkt, czyli leczenie laserem, to rozszerzenie oferty firmy z dedykacją dla wymagających klientów z problemami skórnymi.

1
2
3
4
5