O ADZONE

ADZONE – reklama w tramwajach – sposób na sprawdzony marketing.

Chcesz wypromować swoją markę? Nie wiesz jak dotrzeć do nowej grupy odbiorców? Brakuje Ci pomysłów na skuteczną reklamę? Skorzystaj z oferty krakowskiej agencji reklamowej ADZONE.

Agencja reklamowa ADZONE została założona w 1991 roku i od tego czasu zajmuje się sprzedażą powierzchni reklamowych. Od roku 2007 specjalizuje się w reklamach umieszczanych na siedziskach tramwajowych. U nas zarówno małe jak i duże firmy mogą liczyć na fachową pomoc i kompleksowe usługi związane z reklamą. Wykwalifikowani i pełni pomysłów specjaliści ułatwią podjęcie decyzji i wyjaśnią zalety promocji firmy na różnego rodzaju nośnikach.

Reklamowanie swoich produktów w dużych miastach zwykle wiąże się z ponoszeniem dużych kosztów. Reklama w tramwaju jest natomiast tanią alternatywną na dotarcie do adresatów przekazu reklamowego. Działamy w jednych z największych miast Polski, takich, jak choćby Kraków, Łódź, Katowice, Tarnów, Wrocław, Poznań, Toruń, Częstochowa, Gorzów Wielkopolski, Rzeszów, Nowy Sącz, Lublin oraz Bielsko-Biała.

Chcąc sprostać wszystkim wymaganiom i urzeczywistnić założone przez klienta cele, szczególnie polecamy reklamy znajdujące się na siedziskach tramwajowych. Przyjemne dla oka i estetyczne reklamy przyciągają uwagę przechodniów i osób korzystających z komunikacji miejskiej. Są one wiele skuteczniejsze od innych form przekazu marketingowego, a przede wszystkim – o wiele od nich tańsze. Reklama w tramwaju jest widoczna w każdym warunkach atmosferycznych, i w przeciwieństwie do ulicznych billboardów, może zawierać więcej treści, niż tylko i wyłącznie krótkie hasło reklamowe. Nad taką reklamą potencjalni klienci spędzają także więcej czasu – nie mijają jej jedynie w drodze do pracy, a mogą spokojnie zapoznać się z ofertą przez kilkadziesiąt minut jazdy.

Wybrani klienci

Zobacz wszystkich

Reklama w tramwaju w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Tarnowie, Poznaniu, Toruniu, Częstochowie, Gorzowie Wielkopolskim, Rzeszowie, Nowym Sączu – nasze realizacje.

Nasze realizacje można spotkać w wielu miastach w całej Polsce. Prowadzimy sprzedaż powierzchni reklamowych w większych aglomeracjach miejskich w tym w Krakowie, Łodzi, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Częstochowie, Toruniu, Gorzowie Wielkopolskim, Tarnowie, Rzeszowie i Nowym Sączu.

Napisz do nas!