Powierzchnia reklamowa

Sprzedaż i wynajem powierzchni reklamowych – reklama w tramwajach

Szukasz miejsca na reklamę? Oferta naszej firmy to jedna z tańszych, a zarazem najskuteczniejszych metod marketingu – składa się na nią sprzedaż oraz wynajem powierzchni reklamowych w tramwajach. Taki przekaz jest znakomitym pomysłem na promocję własnej firmy. Dlaczego? Tramwajami podróżują codziennie setki tysięcy Polaków, spędzając w nich średnio około 30 minut każdego dnia. Nasze powierzchnie reklamowe, ulokowane na tyłach siedzisk, mają więc wielu odbiorców, którzy codziennie mają okazję zapoznać się ze szczegółami ofert zamieszczonych na plakatach.

Reklama w Tramwajach – sposób na marketingowy sukces!

Nasze usługi najmu i sprzedaży powierzchni reklamowych oferujemy aż w 9 miastach Polski! Nasza firma zajmuje się sprzedażą powierzchni reklamowej w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Częstochowie, Toruniu, Gorzowie Wielkopolskim oraz Tarnowie. Państwa reklama może więc dotrzeć do klientów z całej niemal Polski, lub miejscowo, do mieszkańców konkretnych miast. Co wpływa na jej wysoką skuteczność? W przeciwieństwie do billboardowej, stacjonarnej powierzchni reklamowej, nasz przekaz trafia do wielu miejsc każdego dnia. Przekaz ten może także zawierać więcej treści – podróżujący tramwajem mają znacznie więcej czasu na zapoznanie się z plakatem, natomiast billboard musi przyciągać klientów zazwyczaj jednym, krótkim hasłem. Nasza oferta sprzedaży i wynajmu powierzchni reklamowej jest nie tylko skuteczna, ale także o wiele tańsza – wykorzystuje ona znacznie mniej miejsca, niż inne plakaty w przestrzeni miejskiej.

Sprawdzona i skuteczna powierzchnia reklamowanajem i sprzedaż

Nasza powierzchnia reklamowa widoczna jest niezależnie od warunków pogodowych. Dzięki jej niewielkiemu formatowi, nie jest nachalna, pozostaje jednak widoczną dla pasażerów. Nasza usługa sprzedaży i wynajmu powierzchni reklamowej kompleksowo łączy w sobie propozycję i projekt plakatu, a także jego wydruk oraz montaż. Dzięki temu mają Państwo pewność, że szukając miejsca na reklamę otrzymają Państwo skuteczną usługę, która szybko przyniesie zamierzone efekty. Zapraszamy!